Digitalizace českého zdravotnictví 2023

Typ akce: konference

Ve dnech 1. a 2. června proběhla v pražském hotelu Grandior úspěšná konference Digitalizace českého zdravotnictví 2023. Tato významná událost představovala důležitou platformu pro mapování aktuální situace v nemocničním i ambulantním sektoru.

Konference přilákala téměř 300 účastníků, kteří si v hektické on-line době našli čas na osobní setkání. Během dvoudenního programu měli účastníci možnost nejenom získat nové poznatky a informace, ale také si upevnit své obchodní vztahy a navázat důležité kontakty.

Témata konference se dotýkaly digitalizace zdravotnictví a jejího vlivu na poskytování zdravotní péče. Diskutovalo se o nových technologiích, telemedicíně, umělé inteligenci a dalších inovacích, které mohou výrazně přispět k efektivitě a kvalitě zdravotní péče.

Jedním z vrcholů konference byl závěrečný networking, který umožnil účastníkům navázat důležité kontakty a vytvořit si obchodní příležitosti. V době, kdy je osobní setkávání limitováno, byla tato příležitost velmi ceněná.

Digitalizace českého zdravotnictví 2023 se stala významnou událostí, která přinesla cenné poznatky a přispěla k dalšímu rozvoji oblasti zdravotnictví v digitální éře. Příští ročník konference již vzbuzuje velké očekávání a očekáváme, že přinese ještě více inovativních myšlenek a diskuzí.

Kontakt

Odběr

Inzerce / vydavatelství