Tradiční reprezentační Ples Sester

Společnost EEZY ve spolupráci s Českou asociací sester v pátek 22. dubna uspořádala v prostorách pražského hotelu AMBASSADOR reprezentační́ Ples sester. Plesu se kromě zdravotních sester, na jejichž počest byl ples pořádán, zúčastnili i přední osobnosti českého zdravotnictví.

 

Poděkování patří hlavně partnerům akce:
Generali Česká pojišťovna
MEDDI hub a.s.
Dr.Max Česko
B. Braun Group
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
SATUM CZECH s.r.o.
Medical Uniforms Czech spol.s.r.o.

 

Reprezentativní prostory hotelu AMBASSADOR se pro hosty otevřely v 19 hodin. Zahájení večera proběhlo o hodinu později a ujal se ho Orchestr Karla Vlacha se svým valčíkem Na krásném modrém Dunaji.

Plesem provázel herec a moderátor Petr Rychlý, který společně s Martinou Šochmanovou, prezidentkou České asociace sester, v úvodním vstupu přivítal hosty a partnery večera.

Zahájení plesu zpestřilo předtančení účastníka 11. řady soutěže StarDance …když hvězdy tančí Dominika Vodičky a jeho taneční školy Tanec s láskou. Hlavním hostem plesu byla zpěvačka Marie Rottrová, která v hodinovém bloku připomněla všechny svoje slavné hity.

 

Na plese proběhl i slavnostní křest knihy Ladislava Špačka Etiketa pro lékaře, zdravotníky a pomáhající profese. Kmotrem knihy se stal MUDr. Martin Kuncek, člen vedení Skupiny B. Braun CZ/SK.

 

Na plese nechyběla bohatá tombola, jejíž výtěžek je věnován Dětskému centru Jihočeského kraje a proběhla i soutěž o Královnu plesu. Do níž se příchozí dámy mohly přihlásit přímo na místě. Královnou plesu se stala slečna Anežka Sitová. Hlavní cenou soutěže bylo zdravotnické lůžku v hodnotě 100 000 Kč a slečna Anežka ho věnuje do Městské nemocnice Čáslav, kde pracuje její maminka. Královna plesu též získala voucher na oblečení na celý rok zdarma od značky Medical Uniforms.

 

V popůlnoční závěr plesu zpestřila diskotéka DJ Karlose.

 

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Přejít nahoru