Ples Sester

Společnost EEZY a Česká asociace sester v pátek 22. dubna 2022 pořádají již tradiční oficiální reprezentační Ples sester, který se bude konat v prostorách hotelu AMBASSADOR na Václavském náměstí. Těšit se můžete na zpěv Marie Rottrové a orchestr Karla Vlacha. Bohatým kulturním programem Vás provede moderátor Petr Rychlý. Nebude chybět tombola o hodnotné ceny, jejíž výtěžek bude věnován Dětskému centru Jihočeského kraje.

Tombola patří mezi nejoblíbenější formy zábavy na plesu.  Je vtipná, akční a zapojuje všechny hosty, a zároveň poskytuje čas na dočerpání energie mezi jednotlivými tanečními koly. Pokud se zapojíte do hry, tak se můžete těšit na hodnotné, nápadité a atraktivní ceny. Navíc výtěžek z tomboly bude věnován Dětskému centru Jihočeského kraje.

Do poslední chvíle máte čas se rozhodnout v jaké róbě vykročíte na ples, abyste se stala královnou plesu. Prestižní ocenění získá jen jedna jediná z vás. A pro tento ročník jsme pro výherkyni přichystali nespočet hodnotných a překrásných cen. Zaměstnavatel královny plesu obdrží zdravotnické lůžko od značky LINET, které usnadňuje práci sestrám a zvyšuje komfort pacienta. Královna plesu také obdrží od firmy Medical Uniforms oblečení na celý rok zdarma. Každý měsíc se může těšit na nové kousky do svého profesního šatníku.

Více na www.ples-sester.cz/cz/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Scroll to Top